Kadeřnictví

Kadeřnictví dámské, pánské a stříhání dětí !

Kadeřnická profese patří mezi nejkrásnější, ale zároveň nejnáročnější povolání. Je neodmyslitelně spojena s lidskou krásou a módou. Vše lze získat spojením kvalitní práce s jedinečnými technologiemi a produkty.

Naši kadeřníci jsou pravidelně proškolováni v nových trendech a stále prohlubují svá vzdělání v kadeřnické profesi.

V oddělení kadeřnictví je používána renomovaná vlasová kosmetika MATRIX a Schwarzkopf.

Nabídka služeb

Střihy : největší důraz je kladen na osobitost střihu, který je vybrán "na míru" podle přání klienta s přihlédnutím ke kvalitě vlasů a vhodnosti.

Barvení : našim klientům nabízíme oxidační a neoxidační barvení tón v tónu, melírování, odbarvování a stahování barvy. Kombinací technik a barevných efektů dosahujeme odstínů, které podpoří a zvýrazní celkový vzhled účesu.

Účesy : nabízíme účesy k jakékoliv příležitosti ( svatby, plesy, aj. ) vypracovaných na základě vašich představ v souladu se stylem a barvou vašeho oblečení, doplňků, aj. Doporučujeme konzultaci a zkoušku před termínem vaší události !

Diagnóza vlasů a vlasové pokožky : naši kadeřníci vám doporučí přípravky vhodné pro vaši pokožku ( mastná, suchá, citlivá, s lupy …) a typ vlasů ( suché, mastné, oslabené, barvené, padající, nepoddajné …) tak, aby jejich výsledná kvalita odpovídala typu účesu, který požadujete.

Vlasová grafika : specifikací některých kadeřníků je mimo jiné tzv. vlasová grafika. Jedná se o vystříhávání, vyholování a barvení různých ornamentů, geometrických tvarů, obrázků až po abstraktní improvizace.

Prodej : v kadeřnictví lze zakoupit profesionální výrobky značky MATRIX. Kadeřníci vám odborně poradí při výběru přípravku, který si můžete vyzkoušet při kadeřnickém úkonu.